Beslenme

Modern Metot Anaokulları beslenme konusunda çok hassastır. Çocuklarımızın dengeli ve yeterli seviyede beslenmesi için tüm öğünlerimiz anaokulumuzun mutfağında büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Çocuklarımızın gelişim süreçlerine uygun olarak sabah, öğle ve ikindi şeklinde tasarlanmış olan yemek listemiz velilerimize aylık olarak verilmektedir. Beyaz et, kırmızı et veya balık yer alan yemek listemizde kullanılan sebze ve meyvelerin de mevsime uygun olmasına dikkat edilmekte ve mümkün oldukça organik, iyi tarım onayı almış gıdalar tercih edilmektedir. Ayrıca bahçemizde çocuklarımızın ekip biçmesi için ayrılan Modern organik bahçemizde yetiştirdiğimiz ürünler de aktif olarak kullanılmaktadır. Et ve süt ürünlerimiz okulumuzun anlaşmalı olduğu kalitesi kanıtlanmış firmalardan sağlanmaktadır. Mutfağımız endüstriyel ekipmanlarla donatılmıştır ve ailelerin görüp gezebileceği bir servis mutfağımız da yer almaktadır. Mutfağımız ve personelimiz düzenli olarak denetlenmektedir. Okulumuzda bisküvi, kurabiye, kek, meyve suyu gibi hazır hiçbir atıştırmalık ürün yer almamakta, bu tür gıdalar aşçımız tarafından günlük olarak mutfağımızda hazırlanmaktadır.

Hijyen

Atölye alanlarımız; geniş, güneş alan ve alerjik durumları engellemek, kontrol altına alabilmek adına halısız, ahşap veya lamine parke kaplıdır. Modern mutfağı, özel olarak tasarlanmış olup, yemek ve benzeri kokuları dışarı çıkmamaktadır. Her Atölyenin kendi havalandırması mevcuttur.

Atölyelerimizde ve okulumuzun diğer alanlarında kullanılan ürünlerin tamamı ahşap olup, kimyasallarla renklendirilmemiştir. Okul binamızın ve materyallerimizin temizliği, eğitimli personeller tarafından düzenli periyodlarla yapılmaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri, çocuklarımızın sağlıklarını, olumsuz olarak etkilemeyecek ürünlerden seçilmiştir.

Bütün bunların yanı sıra personellerimiz MEB onaylı Hijyen- Sağlık Sertifikası bulunmaktadır.

ERKEN KAYIT AVANTAJLARIMIZ Devam Ediyor...

Çocuğunuzun eğitim hayatı için en iyi tercih olan Modern Metot'da Erken Kayıt Avantajları devam ediyor.

Hemen Kayıt Olun!

Yada Arayın :0533 958 25 38